Bergveld Couture

Ontdek de hoogwaardige collectie jassen, truien en vesten bij Bergveld Couture. Stijlvol, comfortabel en duurzaam - perfect voor elke garderobe. Gratis verzending binnen Nederland en België. Shop nu!

Duiven, NL · prices in EUR · ships to 2 countries. Catalogue read from bergveld-couture.com's own public product feed on 2026-09-23. Every figure below is an observation from that feed, not an estimate.

Products
1278
at least — catalogue is larger
In stock
100%
Median price
40.95 EUR
Discounted
685
⌀ 45.6% off

Sales estimate

bergveld-couture.com has not been checked for stock visibility yet. About one store in five publishes it; the check costs one request and runs continuously.

Polling capacity is finite, so this registers interest rather than starting immediately — stores are chosen by how much a day of polling would reveal.

Store facts

Products
501
counted in our crawl
First product
2024-12
oldest listing seen
Traffic rank
top 50,000k
Chrome UX bucket, not visits
Tracked by
0
requests on this page
Collections
28
Ships to
2 countries · BE, NL

Brands carried

Matched on the store's own brand field, so these are exact — not guessed from product names.

Products

ProductBrandPriceWasOff
Sandalen Heren van Leer met Ademende Uitsparingen en BeschermingBergveld Couture80.95 EUR161.9 EUR−50%
Sneakers Heren met een Gladde Afwerking en Stevige ZoolBergveld Couture73.95 EUR147.9 EUR−50%
Set Dames met een Lange Cardigan een Topje en een Wijde BroekBergveld Couture72.95 EUR145.9 EUR−50%
Leren Schoenen Heren met Nauwkeurige Stiksels en Afgewerkte DetailsBergveld Couture69.95 EUR139.9 EUR−50%
Veterschoenen Heren van Suède met een Elegant OntwerpBergveld Couture68.95 EUR137.9 EUR−50%
Laarzen Dames van Veganistisch Leer met Veters en een GespdetailBergveld Couture67.95 EUR135.9 EUR−50%
Overall Jurk Dames van Denim met Verstelbare Schouderbanden en ZakkenBergveld Couture67.95 EUR135.9 EUR−50%
Leren Sneakers Heren met Decoratieve Stiksels en een Stevige ZoolBergveld Couture66.95 EUR133.9 EUR−50%
Jeans Broek Heren met Licht Versleten Details en Duurzaam DenimBergveld Couture66.95 EUR133.9 EUR−50%
Veterschoenen Dames met Dikke Zool en Waterbestendige ConstructieBergveld Couture65.95 EUR131.9 EUR−50%
Sportschoenen Heren met Contrasterende PanelenBergveld Couture65.95 EUR131.9 EUR−50%
Witte Sneakers voor HerenBergveld Couture64.95 EUR129.9 EUR−50%
Sandalen Heren van Leer met Gevlochten Banden en een Gesloten NeusBergveld Couture63.95 EUR127.9 EUR−50%
Jurk Dames van Glitterstof met Dijhoge Split en Zichtbare GlinsteringBergveld Couture62.95 EUR125.9 EUR−50%
Set Heren met een Knoopsluiting en een Bijpassende Lichte BroekBergveld Couture62.95 EUR125.9 EUR−50%
Schoenen Dames met Zichtbare Stiksels en een Gevoerde BinnenzoolBergveld Couture62.95 EUR125.9 EUR−50%
Corduroy Broek Heren met een Ribbelstructuur en Tijdloze SnitBergveld Couture62.95 EUR125.9 EUR−50%
Maxi Jurk Dames met Geplooid Ontwerp Hoge Taille en Split OpzijBergveld Couture62.95 EUR125.9 EUR−50%
Jumpsuit Dames met Lange Mouwen en een Overslag aan de VoorkantBergveld Couture61.95 EUR123.9 EUR−50%
Denim Cargo Broek Heren met Cargozakken en Taps Toelopende PijpenBergveld Couture60.95 EUR121.9 EUR−50%
Jurk Dames met Kanten Details Halve Mouwen en Wijde HalslijnBergveld Couture60.95 EUR121.9 EUR−50%
Sandalen Heren met Verstelbare Riemen en een Ademend OntwerpBergveld Couture60.95 EUR121.9 EUR−50%
Wandelschoenen Heren met een Verstevigde Teenkap en AntislipzoolBergveld Couture60.95 EUR121.9 EUR−50%
Schoenen Heren van Veganistisch Leer met een Dikke ZoolBergveld Couture59.95 EUR119.9 EUR−50%
Jumpsuit Dames met Wijde Pijpen en een Vloeiend en Luchtig SilhouetBergveld Couture57.95 EUR115.9 EUR−50%
Maxi Jurk Dames met V Hals Los Ontwerp en Lichte Soepele StofBergveld Couture57.95 EUR115.9 EUR−50%
Veterschoenen Heren van Linnen met een Geruit PatroonBergveld Couture56.95 EUR113.9 EUR−50%
Enkellaarsjes Dames met een Stevige Blokhak en Metallic AccentenBergveld Couture56.95 EUR113.9 EUR−50%
Schoenen Dames zonder Sluiting van Zacht en Duurzaam MateriaalBergveld Couture56.95 EUR113.9 EUR−50%
Jumpsuit Dames met Een Schouder en een Modern Draperend OntwerpBergveld Couture55.95 EUR111.9 EUR−50%

Catalogue over time

DateProductsIn stockMedian price
2026-09-2350050040.95 EUR
2026-09-0650050040.95 EUR
2026-08-0750050032.95 EUR

Data collected from bergveld-couture.com's public product feed. Not affiliated with or endorsed by this store. Request removal.